Restaurace, nákupy a hotely | Hostel Opletalova | Ulice Opletalova, Praha 1

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Nejlevnější ubytování v centru Prahy

Hostel Opletalova má jednoduše zařízené pokoje, většinou dvou a čtyř lůžkové. Poskytuje možnost ubytovat větší skupiny, ale i dvojice či rodiny.

Sociální zařízení a koupelny jsou společné na chodbě. Na každém pokoji máte k dispozici hotelové povlečení, ručníky, rychlovarnou konvici a čaj. Na recepci je možné zapůjčit si fen, žehličku, žehlící prkno, nebo za poplatek i koupelnový župan.

Hostel Opletalova nabízí i samostatné bytové jednotky se samostatnou koupelnou, toaletou, kuchyní a i vlastní vchod do bytu s parkovacím stáním.

Možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování.

Kontakt

  • Hostel Opletalova
  • Ulice: Opletalova 933/13
  • PSČ: 110 00
  • Město: Praha 1

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

 

 

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.